Does anyone know about how much do those Italian cinnamon almonds you get in the mall cost per little package? Pound?
I just made about three pounds from scratch for about $2.50 and want to figure out how much it would have been if I bought them at the mall.
I just made about three pounds from scratch for about $2.50 and want to figure out how much it would have been if I bought them at the mall.