ms_ann_thrope
Resurrected
- Joined
- Oct 4, 2012
- Posts
- 25,731
That seems like a lot.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Especially golden showers are.
Especially golden showers are.
That seems like a lot.
That is a bit steep...I'm guessing you live in a state still at war with the devils weed?
A ounce used to cost about $400 here,when a quarter was $120. But now a quarter is $70 or $80,so you can get a O for $270 to $300
New Jersey 2010 Senate Bill 119 (48-14 H; 25-13 S) 2 oz usable
I can't remember what it used to sell for back in the day.
Which day? Used to go for about $10 / oz. way back in the day. Not that I ever touched the stuff.![]()
Ditch weed?