SinfuIDreams
Kinky Daredevil
- Joined
- Sep 22, 2019
- Posts
- 6,390
Not really as much more expensive as you would think to set that package up I own the linen when I purchased it was only around $15 more than the normal I use laudering cost about $1.20 more a load, the fresh sourced foods works out roughly the same as fresh produce is easy come by down here weather providing of course. The amenities are made local and cost around $5 extra per room and I own the ebikes and offer them at a $5 a day without the eco warrior package.That's a ton of work. Is is more expensive?