Romania!

Club Luda

Virgin
Joined
Jul 16, 2005
Posts
2
I saw that the main site could be translated into my language and I was wondering how many Romanians are here on the site. Daca sunt aici si vad, atunciea scrie in-apoi. Eu sunt de la Deva, dar am fost iniscut in Timisoara.
 
buna!

Ei bine, nu sunt romanca, sper ca nu esti dezamagit ca prima persoana care raspunde in thread-ul tau nu e din romania... dar am trait cateva luni la bucuresti, si romania imi place tare mult, e o tara minunata... Timisoara e una dintre orasele mele preferite... Deva nu prea cunosc, am stat acolo doar o noapta... Ei bine, vad ca traiesti la Detroit, de cand esti plecat din Romania?
 
Eu sunt din Germania, de la Berlin... dar acum sunt in Peru pt cateva luni (am fost aicea pt studiile mele si acum calatoresc)... Si fata din avatarul... Pai, asta nu-ti spun. Poate sunt eu, poate e sora mea, poate e cineva pe care nu o cunosc... :)
 
Munachi said:
Eu sunt din Germania, de la Berlin... dar acum sunt in Peru pt cateva luni (am fost aicea pt studiile mele si acum calatoresc)... Si fata din avatarul... Pai, asta nu-ti spun. Poate sunt eu, poate e sora mea, poate e cineva pe care nu o cunosc... :)


Daca o cunosti, fa-i complimentele mele. Daca nu o cunosti, fac complimentele mamei natura :catroar:

:)


Trebuie sa fie frumos in Peru. Mi-ar place mult sa vad Machu Pichu. Unde o sa mai calatoresti?

daca vrei, pot sa-ti trimit datele sa chatam prin MSN. Ar fi mai usor si mai direct.
 
complimentele tale au sosit la ea... :rose:

Machu Picchu inca nu am vazut dar o sa vad peste doua saptamani...
 
Imi pare bine ca fata din poza a fost informata :) Totusi, cred ca eu as fi trebuit sa-i dau o floare, nu vice versa (chiar daca lumea s-a schimbat mult :D). Poveste-mi putin despre ea. Ce-i place? Ce fire are?

Am vazut pozele din Peru pe care le-ai pus. Sunt foarte interesante. Sunt sigur ca ai realizat multe lucruri acolo. Cand o sa vizitezi Machu Pichu, sa-mi spui si mie ca sa vad pozele ( si inceaca sa mai faci niste poze si cu tine ;) ).


Brinnie, o duc destul de bine, multumesc. :) Tu ce mai faci?
 
hm... pai poti sa-i dai mai multe flori daca vrei... sau si mai bine ar fi niste ciocolate, ii place ciocolate... ce inseamna "ce fire are"?
 
Mai multe flori? hmmmmm nu stiu, tot polenul acela m-ar face sa stranut! Sau, stii ce? Acum cand ma gandesc mai bine, poti sa-mi dai multe flori fiindca eu as urma sa le dau la alte fete, in asa mod nu as mai trebui sa cumpar flori :D

Inainte eram mort dupa ciocolata cu lapte si cu nuci, insa acum nu mai mananc. De cativa ani mananc foarte sanatos. Insa, poti sa-mi oferi alte lucuri. :)


Fire inseamna caracter, temperament. Vine din latina "fire" sau "fiere" ce inseamna a fi (to be).
 
Another Shy One said:
Mai multe flori? hmmmmm nu stiu, tot polenul acela m-ar face sa stranut! Sau, stii ce? Acum cand ma gandesc mai bine, poti sa-mi dai multe flori fiindca eu as urma sa le dau la alte fete, in asa mod nu as mai trebui sa cumpar flori :D

Inainte eram mort dupa ciocolata cu lapte si cu nuci, insa acum nu mai mananc. De cativa ani mananc foarte sanatos. Insa, poti sa-mi oferi alte lucuri. :)


Fire inseamna caracter, temperament. Vine din latina "fire" sau "fiere" ce inseamna a fi (to be).
hm... pai... nu-ti mai dau flori... tss... si ciocolata e foarte sanatoasa... eu mereu mananc ciocolata si ma face sa fiu frumoasa, inteligenta, si sanatoasa...
 
Munachi said:
hm... pai... nu-ti mai dau flori... tss... si ciocolata e foarte sanatoasa... eu mereu mananc ciocolata si ma face sa fiu frumoasa, inteligenta, si sanatoasa...



Bine, insa pana nu vad niste poze cu tine, nu pot sa ma pronunt. :)


Iti place chiar asa de mult ciocolata?
 
Romaniaaaaaaaaaaaaa
Unde crvele sunt mai frumoase , pizdele mai ude si sanii mai mari(Oltenia)




Hai sa va aud
 

Attachments

  • pic1.JPG
    pic1.JPG
    17.7 KB · Views: 909
buna pervertxxx... hm... nu sunt sigura daca definitia ta de romania e corecta, dar nu am multe experentii cu aspectele romaniei de care ai vorbit tu.
 
din experenta mea de 23 de ani asha e si majoritatea romanilor o sa-ti spuna acelasi lucru. oricum mie imi place sa traiesc aici
 
pai si cate curve, pizde, si sani din alte tari ai vazut ca sa stiu sigur ca sunt mai frumoase, ude, si mari in romania?
 
am fost intr-o excursie prin Europa de 29 de zile de 2 ori si eu cred ca mi-am facut o idee destul de buna.daca sti ceva ce nu stiu eu te rog impartaseste-mi! :confused:
 
pai - de doua ori 29 de zile? jeje. am fost mai mult timp in romania decat asta, si si in restul europei am fost mai mult, si in alte parti decat europa la fel... dar bine, nu am facut cunostinta cu prea multe pizde - de fapt doar una, si nu a fost de romanca... si cat despre curvele, le vad uneori pe strada, dar nu dau prea multa atentie.

oricum, n-are importanta... doar ca am avut niste discutii cu romanii care au spus "femeile noastre sunt cele mai frumoase" care mi se pare si foarte generalizat (oriunde sunt si frumoase si urate), si nepoliticos (pt ca mi-au spus mie, si au mai adaugat ca nemtoiacele sunt urite - pai daca vor sa ma spuna ceva, atunci sa ma spuna direct.)
 
bine zis, munachi. aia de ti-au spus chestia asta n-au dat la prea multe cursuri de bune maniere la viata lor, banuiesc :}
dar cum de vorbesti asa de bine romana?
 
Back
Top