Romania!

:D Raspund si eu "la plezneala", avind in vedere ca nu ai precizat cui te adresezi, da' n-are ni'ic. In mai am dat de forumul cu pricina, cautam pe google o chestie legata de sex, mai precis de sexul la ciclu, si uite asa am dat de el. Si am de gind sa ramin pe-aici cit mai mult timp posibil.

"La plezneala" - n-am mai auzit expresia asta de multa vreme. :)

Ce planuri de weekend aveti? Eu inca n-am
 
Pai o zi din weekend deja s-a dus. Nu sint genul de persoana cu "planuri de weekend", nu am fost niciodata. Pentru asta iti trebuie bani - am fost pe zero de cind ma stiu si/sau iti trebuie prieteni - nu mai detin astfel de "obiecte delicte" si as fi ipocrita sa ma pling - e adevarat ca nu e o bucurie sa fii singur (atit de mult timp). Probabil ca o sa ma duc prin vreun parc, ca de obicei, desi as fi vrut sa ma duc la strand, da' na ca tot la bani ajungem, n-am nici de asa ceva.
 
:) am vazut mai sus c-a venit vorba de weekend...eu de vineri pana marti lucrez, miercuri/joi sunt zilele mele de "weekend", asa ca saptamana asta am planuit asa: miercuri dimineata-somn pana tarziu (need my beauty sleep), un mic dejun copios, curat in casa, laundry, si stat in pat c-o carte buna (ca si-asa de doua saptamani ploua, ploua, si nu se mai opreste). joi - pranz, cinema, bar, somn :) si vineri iar la munca...
 
How my home-town became a subject worthy of literotica

ex-boyfriend-ul, bata-l-ar-soarta cu sorcova pe spate (e de bine, honest!), intreba la un moment dat despre Romania, de unde sunt, unde e orasul meu etc. Ii arat pe harta si-i zic "FOC-SHANI", iar el, dragul, citeste, cu accent de irlandez..."Fuck-Shane". La o saptamana mai tarziu...se da mare la un prieten ca poa' sa pronunte din ce oras sunt eu...numai ca a uitat numele saracu'...si in loc de focsani ii iese din guritza..."She's from fuck...fuck....fuck-barry, fuck-patrick....fuck....fuck-shane, that's it, I knew it was a paddy name like that" :D

so hi, i'm Mireille, and i'm from FuckBarry :) nice to meet you all
 
ex-boyfriend-ul, bata-l-ar-soarta cu sorcova pe spate (e de bine, honest!), intreba la un moment dat despre Romania, de unde sunt, unde e orasul meu etc. Ii arat pe harta si-i zic "FOC-SHANI", iar el, dragul, citeste, cu accent de irlandez..."Fuck-Shane". La o saptamana mai tarziu...se da mare la un prieten ca poa' sa pronunte din ce oras sunt eu...numai ca a uitat numele saracu'...si in loc de focsani ii iese din guritza..."She's from fuck...fuck....fuck-barry, fuck-patrick....fuck....fuck-shane, that's it, I knew it was a paddy name like that" :D

so hi, i'm Mireille, and i'm from FuckBarry :) nice to meet you all


:D:D:D:D Tare! Seamana cu o faza misto, protagonista fiind prietena mea din Canada. Locuieste in Toronto si, la un moment dat, a trebuit sa ia metroul. Acolo, aglomeratie ca la balamuc, reuseste sa se urce si aude anuntandu-se statia ASSHOLE FRANK, lol. Era de fapt CASTLE FRANK, da' nu se stie poate FRANK-ul cu pricina a fost un "asshole", mai stii?

 
:D:D:D:D Tare! Seamana cu o faza misto, protagonista fiind prietena mea din Canada. Locuieste in Toronto si, la un moment dat, a trebuit sa ia metroul. Acolo, aglomeratie ca la balamuc, reuseste sa se urce si aude anuntandu-se statia ASSHOLE FRANK, lol. Era de fapt CASTLE FRANK, da' nu se stie poate FRANK-ul cu pricina a fost un "asshole", mai stii?


Pentru mai multe povesti de genul asta, cauta overheardinNY.com
 
Danube River. Part of Romania is circled by the Carpathian Mountains. It also has a border on the Black Sea.[1] Most of the Danube Delta is found inside Romania. Romania shares borders with Hungary and Serbia to the west.

___________________
Used Auto Parts
Used Car Parts
 
Romania is circled by the Carpathian Mountains. It also has a border on the Black Sea. Most of the Danube Delta is found inside Romania. Romania shares borders with Hungary and Serbia to the west, Ukraine to the far northeast, the Republic of Moldova to the near northeast, and Bulgaria to the south.
___________________
Nursery Admissions Guide
 
Romania is circled by the Carpathian Mountains. It also has a border on the Black Sea. Most of the Danube Delta is found inside Romania. Romania shares borders with Hungary and Serbia to the west, Ukraine to the far northeast, the Republic of Moldova to the near northeast, and Bulgaria to the south.
___________________

Transilvania a devenit Romania acuma, de e incercuita de Carpati? Sau n-am fost eu atent la geografie?
 
Ca dracu'. Io una m-am imbolnavit din proprie vointa si initiativa (vorba vine). Am racit, da-mi-as palme!
 
Pai io m-am facut bine, :D pardon, am vrut sa spun m-am vindecat intre timp. Asta e cel mai important...
 
ginduri / fantezii perverse?

hei, survey: ce ginduri / fantezii perverse are fiecare?
 
hei, survey: ce ginduri / fantezii perverse are fiecare?

Mie daca-mi place ceva, inceteaza sa fie pervers, si mi se pare ca e absolut normal.

In plus, sunt un ingeras absolut. Nici nu cunosc cuvantul perversiune :D.
 
Back
Top