Romania!

ah, da, am citit, dar nu m-am adus aminte de titlul, adica de aia nu m-am dat seama la care te ai referit... daca ai fi spus cea cu radu, cred ca mi-ar adus aminte... dar sunt asa o persoana un pic confusa...

in teorie as scrie ceva impreuna, dar in praxis nu prea am timp... intotdeauna am vreo cinci projecte la acelasi timp si nu stiu cand sa le fac... e complicat in viata mea...
 
ei bine, dar doar acuma ai inceput sa scrii pe forum... adica, pe profilul tau spune ca ai facut doi postings aicea...
 
@hellofaman : Te pot ajuta cu traducerea in Ro; cel putin din engleza :)[/QUOTE]



Eu invers am spus... asteptam o oferta de traducere a povestii "de ce nu i se scoala lui Radu" in Engl si ma ofeream pentru transpunerea in romaneste a celor care scriu in limbi internationale :)

Multumesc pentru intentie si bine ai venit pe forum.
 
Bune diminetile, dupa-amiezile, serile, ce vrea muschiul dumneavoastra. mai scrie careva pe-aici sau numai eu m-am trezit "din somnu-mi cel de moarte"?
 
eu inca scriu aici. adica, pe lit. dar nu prea mult acum, fiindca am mult de facut...

tu ce mai faci?
 
Scriu

Si eu scriu; desi as prefera sa scriu povestiri, decat mesaje.
Munachi, spuneai ca scriem impreuna.
Sau ca ne dai sa citim o poveste in engl, sa o facem romaneste.

Mireille, bine te-am gasit !
 
ah, inca nu prea am timp... nici sa scriu, nici sa traduc. dar daca vrei poti sa te uiti la povestirile mele pe engleza si sa vezi daca ai chef (si timp) sa traduci una... dar cred ca problema este ca suntem toti cam ocupati...
 
Olanda... hmmm

Si pe mine m-au enervat teribil.
AM tinut cu ei, voiam sa castige, dar la ce-au jucat, nu meritau.
Cred ca le-a fost frica rau de spanioli, care nici eu n-au jucat cine stie ce... dar au meritat sa fie campioni.

Exceptand Ghana :) si Germania, doar Spania merita sa ia campionatul.
 
ei bine, unicul lucru despre futbol care ma interesa era ca prietenul meu spusese ca o sa lasa sa fumeaza daca castiga germania campionatul mondial. asa ca eu chiar am fost putin dezamagita cand au pierdut impotriva spaniei... dar in rest, adevarul este ca nu prea ma intereseaza futbolul...

(sper ca asta se intelege si nu am facut prea multe greseli, fiindca a fost o fraze cam complexa)
 
ei bine, unicul lucru despre futbol care ma interesa era ca prietenul meu spusese ca o sa lasa sa fumeaza daca castiga germania campionatul mondial. asa ca eu chiar am fost putin dezamagita cand au pierdut impotriva spaniei... dar in rest, adevarul este ca nu prea ma intereseaza futbolul...

(sper ca asta se intelege si nu am facut prea multe greseli, fiindca a fost o fraze cam complexa)

Mai ai o sansa sa se lase prietenul tau de fumat- urmeaza sa inceapa campionatul mondial feminin de fotbal. Si va fi in Germania. :)
 
Salut, si eu sint "made in Romania" si ma bucur ca gasesc pe-aici compatrioti. Zau dac-as fi crezut ca mai exista romani prin zona, in afara unui tip din Cluj, care oricum nu prea posteaza. Si apropo, am 35 ani si sint din Bucuresti.
 
Mai ai o sansa sa se lase prietenul tau de fumat- urmeaza sa inceapa campionatul mondial feminin de fotbal. Si va fi in Germania. :)

ah, bine! o sa-i spun! (dar cred ca el de fapt nu vrea sa se lasa de fumat...)
 
Salut, si eu sint "made in Romania" si ma bucur ca gasesc pe-aici compatrioti. Zau dac-as fi crezut ca mai exista romani prin zona, in afara unui tip din Cluj, care oricum nu prea posteaza. Si apropo, am 35 ani si sint din Bucuresti.

buna, lady june!
 
si cum ai gasit literotica? adica prin forul sau prin a citi povestiri? si scrii si povestiri?
 
Nu stiu daca mi te-ai adresat mie...dar eu am gasit literotica acum vreo 10 ani...poate chiar cu mai mult in urma.
Abia weekendul trecut mi-a venit ideea sa devin editor si m-am inscris pe forum.
 
si cum ai gasit literotica? adica prin forul sau prin a citi povestiri? si scrii si povestiri?

:D Raspund si eu "la plezneala", avind in vedere ca nu ai precizat cui te adresezi, da' n-are ni'ic. In mai am dat de forumul cu pricina, cautam pe google o chestie legata de sex, mai precis de sexul la ciclu, si uite asa am dat de el. Si am de gind sa ramin pe-aici cit mai mult timp posibil.
 
Back
Top