Feedback for a Story in Bosnian/Serbian/Croatian

I've written my first story, and I'd like somebody to review it. It's a gay taboo incest story... Thanks in advance!

Napisala sam svoju prvu priču i voljela bih da je neko recenzira. Radi se o gej tabu incest priči... Hvala unaprijed!

https://other.literotica.com/s/sarajevo

Vidi se da možeš da pišeš, samo će biti potrebno još rada na dijalogu i na razvoju priče. Pre svega mislim da je na nekim mestima malo ubrzana priča, a negde je sasvim taman. Kako je došlo do određenih situacija, na to mislim. Dijalog - vidi se velika razlika između ženinih misli i sinovljevih, a pogotovo očevih. Tok misli žene je odličan, šteta je što je nisi ostavila više u priči, a za muške bi možda neko morao da ti pomogne, ili da se malo više uneseš u mentalitet muških iz tvog dela sveta, iz tog vremenskog perioda. Vidi se konflikt, naziru se osećanja i tu bi još dosta toga moglo da se razradi.
Ali imaš dobre momente, koji mogu da se razviju u solidne delove priče. Izrazi su me par puta nasmejali usred erotike, tipa "Šta je ovo, jebo te Tito!", osećao sam se kao da slušam neke moje starije rođake :)
Nadam se da ću moći i neko duže analiziranje da ti pošaljem, da još bolje predstaviš regionalnu erotiku. Malo sam kratak sa vremenom, pa ne mogu da izdvojim koliko bih hteo. Ova tema mi baš i nije nešto poznata, ali bi mogli da razmenimo mišljenja oko dijaloga i toka misli...

Author can deliver in the local language, but some tweaking in dialogues and men's thinking would be fine. Local expressions are colorful, and this is in a nutshell a fine story.
 
Poštovani Dragane,

Hvala Vam od srca na ovoj detaljnoj recenziji! Bilo bi mi zadovoljstvo da me neko poput Vas uputi i pomogne mi da poboljšam ovu erotsku priču. Svjesna sam da kao ni svaka prva priča, ni moja nije savršena. Tražila sam editora na sajtu, ali nije bilo nikoga ko bi pogledao priču na nekom od naših jezika.

E da, i ja sam, baš poput Vas, ovih dana prilično zauzeta, ali kao što rekoh, bilo bi mi drago da sarađujemo.

Srdačan pozdrav,

Maya
 
Poštovani Dragane,

Hvala Vam od srca na ovoj detaljnoj recenziji! Bilo bi mi zadovoljstvo da me neko poput Vas uputi i pomogne mi da poboljšam ovu erotsku priču. Svjesna sam da kao ni svaka prva priča, ni moja nije savršena. Tražila sam editora na sajtu, ali nije bilo nikoga ko bi pogledao priču na nekom od naših jezika.

E da, i ja sam, baš poput Vas, ovih dana prilično zauzeta, ali kao što rekoh, bilo bi mi drago da sarađujemo.

Srdačan pozdrav,

Maya

Proveo sam više od pola sata kuckajući detaljniji pregled i podelio sugestije... a onda me je Board izlogovao i ništa nije zapamtio. Ono što sam obećao je da ću uskoro u drugom prozoru otvoriti tvoju priču i dati detaljnije sugestije o tome gde bi moglo i šta bi moglo da se proširi sa više detalja. Ovo nije uobičajena kategorija koju pratim, ali bih možda mogao da pomognem oko stroke detalja same priče, da je napraviš još vrelijom :)
 
Baš mi žao zbog toga, ali ipak se radujem skorašnjoj detaljnoj recenziji, kao i našoj saradnji. Veliki pozdrav!
 
Back
Top